• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Будуємо світ майбутнього

Послуги

SPP Development Ukraine є компетентним фахівцем в галузі відновлюваної енергетики.
Здатність створювати технологічно передові та надійні проекти «під ключ» та забезпечувати повний спектр послуг як девелопер і EPC-контрактор, включаючи обслуговування та експлуатацію робить нас передовим учасником на енергетичному ринку.
Підтверджуємо свою надійність та компетентність завдяки успішним партнерським відносинам по всьому світу.

Девелопмент

SPP Development Ukraine надає комплексні послуги «під ключ». Для успішної реалізації проекту необхідний досвід та увага до деталей на кожному етапі, починаючи з підготовки майданчика і закінчуючи введенням в експлуатацію. Саме тому ми дбаємо про кожен етап процесу забезпечуючи виконання проектів вчасно, в межах бюджету та дотримуючись найвищих стандартів якості.

O&M

SPP Development Ukraine забезпечує якісне та своєчасне обслуговування, що сприяє підвищенню продуктивності електростанцій та зниженню витрат на обслуговування та ремонт.
Надаючи повний спектр послуг, таких як управління активами, моніторинг, експлуатація, профілактичне технічне обслуговування, коригувальне технічне обслуговування або технічне обслуговування на основі стану та завершення періоду експлуатації, ми допомагаємо підтримувати високий рівень функціональності електростанцій.

Будівництво

SPP Development Ukraine є провідним EPC-підрядником з бездоганною репутацією у введенні в експлуатацію проектів, дотримуючись усіх поставлених вимог. Команда досвідчених професіоналів та повний спектр будівельної техніки дозволяє реалізувати проекти будь-якої складності та обсягу. На кожному етапі проекту, від проектування та інжинірингу до будівництва та введення в експлуатацію, забезпечується присутність та виконання кожного аспекту проекту відповідно до найвищих стандартів якості. Ми маємо успішну репутацію щодо реалізації різних проектів відновлюваної енергетики та пишаємося нашою контрибуцією у цій галузі.

 • Досвід

 • Команда

 • Техніка

Портфоліо

Тут ви можете знайти наше портфоліо, дізнатися про реалізовані проекти та можливості, що можуть сприяти досягненню ваших енергетичних та інфраструктурних цілей.

Ми з радістю надамо більш детальну інформацію щодо наших послуг , тому будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб обговорити можливості співпраці.