• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Інвестуйте в енергетичне майбутнє

Разом до успіху

SPP Development Ukraine зберігає свою репутацію відповідальної та надійної компанії, і наші зусилля у взаєминах з інвесторами демонструють це. Розуміємо, що підвищення довіри між існуючими та потенційними інвесторами є ключовим фактором успіху, тому ми серйозно ставимося до цієї відповідальності.

Досвідчена команда професіоналів компанії завжди готова надати інвесторам необхідну інформацію та підтримку для прийняття обґрунтованих рішень. Віримо, що чесне та ефективне спілкування та активний підхід до відносин з інвесторами є ключовими для розвитку довгострокових партнерських відносин.

Відкривайте нові горизонти з нами

Лідер на українському ринку

Концентрація на розвитку та екологічній відповідальності

Стратегічні та соціально відповідальні

Використання інноваційних технологій для створення економічно ефективних та екологічно чистих джерел енергії

Відданість справі просування прогресу та переходу до чистого та сталого майбутнього для України та за її межами

Девелопмент

Pipeline 2023-2025 years

УЗЕ 200 МВт

Ready-to-Build

СЕС 28 МВт (DC)

Ready-to-Build

СЕС 35 МВт (DC)

Ready-to-Build

ВЕС 152,5 МВт

RTB - II квартал 2023

СЕС 2 МВт (DC)

RTB - III квартал 2023

ВЕС 61 МВт

RTB - II квартал 2024

СЕС 155 МВт (DC)

RTB - IV квартал 2024

УЗЕ 120 МВт

RTB - III квартал 2024

СЕС 58 МВт (DC)

RTB - III квартал 2024

СЕС 105 МВт (DC)

RTB - III квартал 2024

ВЕС 74 МВт

RTB - IV квартал 2024

ВЕС 30 МВт

RTB - IV квартал 2024

Загальна потужність проектів в девелопменті:

Сонячні Електростанції

241 МВт

Вітрові Електростанції

325 МВт

Системи Накопичення Енергії

333 МВт

Проекти для інвестування

SPP Development Ukraine пропонує можливість інвестувати в найкращі технологічні енергетичні проекти на стадії RTB за нашої повної підтримки.
Запропоновані проекти мають великий комерційний потенціал, який може гарантувати високий рівень прибутковості від інвестицій, а також сприяти стійкому розвитку та зміцненню позицій енергетичної галузі в Україні.

Команда SPP Development Ukraine готова надати відповіді на будь-які запитання та забезпечити надійну підтримку на кожному етапі інвестиційного процесу.

Девелопмент

SPP Development Ukraine забезпечує клієнтів комплексними послугами «під ключ». Розуміємо, що успішна розробка проекту потребує досвіду та уваги до деталей на кожному етапі, починаючи з підготовки майданчика та закінчуючи введенням об'єкту в експлуатацію. Зосередженість компанії на кожному етапі процесу забезпечує виконання проектів клієнтів згідно з їх точними специфікаціями, вчасно, безпечно та в межах бюджету.

Будівництво

Наша компанія є EPC-підрядником з цілим портфоліо високоякісних проектів з унікальними технічними рішеннями. У нашому розпорядженні знаходиться команда досвідчених професіоналів та повний спектр будівельної техніки.

 • Досвід

 • Команда

 • Техніка

O&M

SPP Development Ukraine забезпечує якісне та своєчасне обслуговування, що підвищує продуктивність електростанцій та знижує витрати на обслуговування та ремонт. Компанія надає повний спектр послуг, включаючи управління активами, моніторинг, експлуатацію, профілактичне технічне обслуговування, коригувальне технічне обслуговування або технічне обслуговування на основі стану та завершення періоду експлуатації.

Наші партнери

American Chamber of Commerce

Члени з 2023 року

U.S.-Ukraine Business Council

Члени з 2023 року

SolarPower Europe

Члени з 2023 року

Wind Europe

Члени з 2023 року

British-Ukrainian Chamber of Commerce

Члени з 2023 року

Canada-Ukraine Chamber of Commerce

Члени з 2023 року

Контакти

Головний офіс

 • Головний офіс
 • Надія Петрученко

  • SPP Development Ukraine
  • Комерційний Директор
  • nm@petruchenko.net

  Маргарита Сагалевич

  • SPP Development Ukraine
  • Менеджер Проектів
  • sm@sppdevelopment.com.ua