• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА

SPP Development Ukraine спеціалізується на розробці передових сонячних проектів. Ми переконані, що сонячна енергія є невід'ємною складовою екологічно чистого майбутнього, тому наша мета полягає в наданні інноваційних та економічно ефективних рішень для клієнтів.

Стандарти якості

SPP Development Ukraine дотримується галузевих стандартів та використовує передові технології та оптимальні практики з метою гарантувати найвищі стандарти якості та ефективності для кожного проекту сонячної енергетики, який ми розробляємо. Команда експертів компанії, яка включає досвідчених інженерів, підрядників та керівників проектів, віддані справі для досягнення найкращих результатів.

Як EPC-підрядник, ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами, щоб надати повний спектр послуг з проектування, постачання та будівництва для сонячних проектів будь-якого масштабу.

Надання пріоритету безпеці є невід'ємною складовою усіх наших сонячних проектів. Гарантуємо, що кожен об’єкт, на якому ми працюємо, є безпечним для співробітників, клієнтів та навколишнього середовища.
SPP Development Ukraine дотримується всіх необхідних протоколів безпеки, щоб забезпечити відповідність роботи світовим стандартам безпеки, екологічності та якості.

Ваш Вибір!

Вибираючи нашу компанію, ви співпрацюєте з командою, яка прагне надати найефективніше, економічно ефективне та екологічно чисте рішення.

Ми є ідеальним партнером для реалізації проектів сонячної енергетики завдяки нашому великому досвіду в галузі та непохитній відданості екологічному розвитку.

Маємо команду експертів, які віддані створенню інноваційних рішень та забезпеченню зеленою енергією з метою зменшення викидів вуглецю та збереження планети.

Професійна Команда

SPP Development Ukraine забезпечує найвищий рівень якості виконання кожного проекту.

Компанія пишаєтся командою кваліфікованого та досвідченого персоналу, що включає інженерів, дизайнерів, інженерів-електриків, енергетиків та технічних керівників, які невтомно працюють, щоб гарантувати, що кожен проект відповідає стандартам якості, безпеки та надійності.

Незалежно від того, чи ми проектуємо та встановлюємо сонячні системи, будуємо електростанції чи здійснюємо технічний нагляд за енергетичними проектами, наші співробітники співпрацюють, щоб забезпечити виконання кожного проекту по всім критеріям.

Продовжуємо розвивати нові сонячні проекти, які забезпечуватимуть енергетичні потреби України та допомагатимуть країні переходити до більш екологічного енергетичного майбутнього.

Практичний досвід

На сьогодні, команда SPP Development Ukraine розробила проекти сонячних електростанцій потужністю понад 114 МВт у понад 20 містах по всій Україні. Ці проекти допомагають забезпечити жителів України чистою енергією та сприяють стабільності енергетичної системи країни.

Нагороди

Проекти реалізовані SPP Development Ukraine двічі отримали визнання як найкращих проектів сонячних електростанцій у Східній Європі. У 2019 та 2021 роках наші проекти були відзначені за їхню якість, інноваційність та екологічність, що принесло таку престижну нагороду як найкращий проекти сонячних електростанцій у регіоні.

ВСІ

 • ВСІ
 • RTB
 • В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

СЕС 69,000 МВт (DC)

Проект побудований за: 9 місяців
Детальніше

СЕС 33,400 МВт (DC)

Проект побудований за: 4,5 місяці
Детальніше

СЕС 8,951 МВт (DC)

Проект побудований за: 4 місяці
Детальніше

СЕС 0,999 МВт (DC)

Проект побудований за: 3 місяці
Детальніше

СЕС 28,964 МВт (DC)

Стадія Ready-to-build 2023
Детальніше

СЕС 3,514 МВт (DC)

Стадія Ready-to-build Червень 2023
Детальніше

СЕС 35,708 МВт (DC)

Стадія Ready-to-build Червень 2023
Детальніше

Show more

СЕС 28,964 МВт (DC)

знаходиться в: Західному регіоні України
Детальніше

СЕС 3,514 МВт (DC)

знаходиться в Центральному регіоні України
Детальніше

СЕС 35,708 МВт (DC)

знаходиться в Центральному регіоні України
Детальніше

Show more

СЕС 69,000 МВт (DC)

знаходиться в: Центральному регіоні України
Детальніше

СЕС 33,400 МВт (DC)

знаходиться в: Центральному регіоні України
Детальніше

СЕС 0,999 МВт (DC)

знаходиться в: Північно-східному регіоні України
Детальніше

СЕС 8,951 (DC)

знаходиться в: Центральному регіоні України
Детальніше

Показати Більше

Show more

Show more