• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Інвестору

SPP Development Ukraine пропонує можливість інвестувати в найкращі технологічні енергетичні проекти на стадії RTB за нашої повної підтримки.
Надані проекти мають великий комерційний потенціал, який гарантує високий рівень прибутковості від інвестицій, а також сприянню розвитку та зміцненню позицій енергетичної галузі в Україні.

Установка Зберігання Енергії

SPP Development Ukraine визначила найбільш затребуваний проект на енергетичному ринку України: проект, що забезпечує надійну роботу енергосистеми в цілому. Наша команда завжди надає високоякісні рішення, які відповідають усім європейським вимогам безпеки та енергоефективності.

УЗЕ 200 МВт/500 МВт*год

Вітрова Електростанція

Наразі пропонуємо захоплюючу інвестиційну можливість у проект вітрової електростанції, який знаходиться на стадії Ready-to-build. Проект розташований у Центральній частині України, що є ідеальним місцерозташуванням завдяки потужним і стабільним вітровим ресурсам.

ВЕС 152 МВт

Сонячна Електростанція

SPP Development Ukraine пропонує унікальну інвестиційну можливість у проект сонячної електростанції, розташованої в Західній частині України. Цей проект є неповторним за своїм дизайном і місцерозташуванням, та надає можливість інвестувати у відновлювані джерела енергії, сприяючи енергетичній безпеці та незалежності.

СЕС 28,964 МВт (DC)

Наші переваги

SPP Development Ukraine пропонує значні інвестиційні можливості в енергетичному секторі. Наше портфоліо складається з успішних проектів енергетичного будівництва, які включають в себе електричні підстанції, електричні повітряні та кабельні лінії, вітрові та сонячні електростанції. Багаторічний досвід у сфері будівництва дозволяє надавати індивідуальні рішення, адаптовані до конкретних вимог кожного проекту.

Наша компанія як Роботодавець

Переваги Будівництва з Нами

Наша зона відповідальності

SPP Development Ukraine надає високоякісні та інноваційні інженерні рішення, що відповідають кожним потребам клієнтів. Ми спеціалізуємося на всіх аспектах енергетичного будівництва, від планування та проектування до виконання будівництва та експлуатації. Досвідчена команда інженерів, архітекторів та менеджерів проектів тісно співпрацює з партнерами, для забезпечення виконання проекту вчасно, у межах бюджету та за найвищими стандартами якості.

Про Компанію

SPP Development Ukraine пропонує інтегрований пакет послуг "під ключ". З урахуванням того, що успішна реалізація проекту потребує досвіду та уваги до деталей на кожному етапі, починаючи з підготовки майданчика й закінчуючи введенням в експлуатацію, ми забезпечуємо детальну проробку кожного етапу процесу, гарантуючи виконання проектів відповідно до найвищих стандартів якості, вчасно та в рамках бюджету.

https://sppdevelopment.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/5U5A9861-scaled-e1676886543211.jpg

Реалізовано

В Девелопменті

Стадія Ready-to-Build

Установка Зберігання Енергії - в девелопменті

Сонячні Електростанції - в девелопменті

Вітрові Електростанції- в девелопменті

Новини

Energy Storage Global Conference 2023

Сьогодні стартує найважливіша конференція у сфері накопичення енергії в 2023 році - Energy Storage Global Conference 2023

Детальніше

The Clean Energy Frontier

У SPP Development Ukraine ми віддані використанню передових технологій у всіх наших проектах. У нашій прагнучості до сталого майбутнього, чиста енергетика - це

Детальніше

Вітровимірювання

SPP Development Ukraine рада повідомити, що ми розпочали встановлення вітрової вимірювальної щогли заввишки 120 метрів для проекту потужністю 24 МВт.

Детальніше

Конференція «Ведення бізнесу в Україні».

Команда SPP Development Ukraine, представлена Надією Петрученко та Маргаритою Сагалевич мала честь відвідати конференцію

Детальніше

SPP Development Ukraine приєдналася до Глобального договору ООН

Компанія прагне забезпечити доступну та чисту енергію шляхом впровадження інновацій для покращення

Детальніше

Новий проект BESS потужністю 200 МВт!

Наша компанія представила передовий проект BESS вражаючою потужністю 200 МВт. Цей значний розвиток знаменує великий

Детальніше

Українсько-американський форум

Наша команда мала честь побувати на Українсько-американському форумі, щоб обговорити тему економіки воєнного часу.

Детальніше

Конфігурація системи

Як провідний новатор у секторі відновлюваної енергетики, SPP Development Ukraine прагне розширювати межі ефективності та продуктивності.

Детальніше

Новини на енергетичному фронті

SPP Development Ukraine завершує вимірювання вітру для проекту великої потужності ВЕС з унікальним місцем розташування та технічним рішенням

Детальніше

Сьогодні в Україні відзначають День Енергетика

SPP Development Ukraine вітає енергетиків з професійним днем. Ми щиро вдячні нашим колегам за

Детальніше

Зелений водень-це майбутнє

У парламенті зареєстровано проект постанови про розвиток водневої енергетики з метою забезпечення економічної та енергетичної безпеки України.

Детальніше

Благодійний рух

SPP Development Ukraine company actively participates in charity movement in Ukraine. Nowadays it is important more than ever to help

Детальніше

Linkedin

Відновлювані джерела енергії – це майбутнє, безпека та мир. Нині Україна є одним із лідерів з відновлюваних джерел енергії та несе енергетичну перемогу всьому світу! Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив на великому потенціалі України у розвитку сектору відновлюваної енергетики та виробництва водню.

Instagram

Сьогодні ми хочемо представити члена нашої команди. Знайомтеся: Ярослав Процак - наш технічний директор. Ярослав Процак понад 50 років працює в сфері енергетики і є професіоналом найвищого рангу. У 2009 році Указом Президента України йому присвоєно звання «Заслужений енергетик...

Facebook

Сьогодні ENTSO-E опублікувала офіційний прес-реліз про розширення торгових можливостей ЄС з Україною. 20 вересня Континентальний оператор синхронної системи передачі (TSO) погодився збільшити потужність денних і нічних транзакцій з Україною/Молдовою до 300 МВт. Це додало 50 мегават вночі.

Twitter

Український енергетичний фронт не стоїть на місці і щодня працює заради нашого незалежного «зеленого» майбутнього!

Контакти

Головний Офіс

 • Головний Офіс
 • Надія Петрученко

  • SPP Development Ukraine
  • Директор з розвитку бізнесу
  • nm@petruchenko.net

  Маргарита Сагалевич

  • SPP Development Ukraine
  • Менеджер Проектів
  • sm@sppdevelopment.com.ua