• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Energy Storage Global Conference

Сьогодні розпочинається найважливіша конференція у сфері накопичення енергії у 2023 році – Energy Storage Global Conference, організована EASE – Європейською асоціацією зі зберігання енергії Ми раді бути частиною цієї монументальної події!

SPP Development Ukraine у партнерстві з такими поважними компаніями, як EDF ENGIE Middle East Jinko Solar Co., Ltd., заснована на Enel X, з гордістю виступає спонсором цієї події. Наші колеги, пані Надія Петрученко та пані Ламія Кафарова мають честь представляти український енергетичний ринок на цій конференції.

Ми висловлюємо щиру подяку Девіду Дж.А. Дякую президенту EASE за величезні зусилля в організації цього важливого зібрання.

Обговорення на сьогоднішній конференції стосуватиметься двох важливих аспектів реформи структури ринку електроенергії:
🔹Дизайн ринку електроенергії: що змінить ситуацію?
Реформа спрямована на вирішення проблем, які виникли внаслідок останніх подій, таких як російське вторгнення в Україну та зростання ролі відновлюваних джерел енергії. Чи ринок потребує швидкого виправлення, чи він фундаментально зламаний? Як накопичення енергії сприятиме вирішенню?
🔹Дизайн ринку електроенергії: нові продукти, нові ринки потужності для заміни викопних електростанцій
Реформа має на меті революціонізувати зберігання енергії за допомогою нових ринкових продуктів і ринків потужності. Чи це переломний момент, який змінить майбутнє сектора?

Залишайтеся з нами, поки ми заглиблюємося в ці важливі дискусії та досліджуємо роль зберігання енергії у формуванні енергетичного ландшафту. Приєднуйтесь до розмови!