• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Успіх на конференції ReBuild Ukraine

Вдячні та горді: святкування успіху SPP Development Ukraine на ReBuild Ukraine!

Ми хочемо висловити нашу щиру вдячність команді SPP Development Ukraine, яка продемонструвала нашу відданість відновлюваній енергетиці на конференції Rebuild Ukraine.

Їх відданість та професіоналізм справді вирізнялися, зробивши значний вплив на наше представництво у сфері відновлюваної енергетики в Україні.

Окремі слова вітання членам нашої команди, завдяки яким це все сталося: Надії Петрученко, Ігорю Щербаку, Маргариті Сагалевич, Ламії Кафаровій та Марії Сагалевич. Їхні спільні зусилля та вражаюча командна робота стали рушійною силою нашого успіху на конференції.

Ми раді повідомити, що SPP Development Ukraine отримала престижну нагороду за «Найбільш інформативний та сучасний стенд» на конференції. Це досягнення відображає відданість нашої команди інноваціям і досконалості в усьому, що ми робимо.

Дякуємо всім нашим партнерам, колегам і відвідувачам, які підтримували нас протягом усього заходу. Ми в захваті від нових зв’язків і співпраці, які попереду.

Бути учасником конференції Rebuild Ukraine Conference була неймовірною можливістю, і ми вдячні за можливість взяти активну участь.

До нових досягнень, співпраці та сталого прогресу у світі відновлюваної енергії!