• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Медіа

Останні події в енергетичному секторі

Відкрийте для себе надихаючі історії, захоплюючі проекти та цікаві інноваційні рішення, які демонструють нашу професійність та прихильність до незалежного та зеленого енергетичного майбутнього!

Новини на енергетичному фронті

SPP Development Ukraine завершує вимірювання вітру для проекту великої потужності ВЕС з унікальним місцем розташування та технічним рішенням

Детальніше

Сьогодні в Україні відзначають День Енергетика

SPP Development Ukraine вітає енергетиків з професійним днем. Ми щиро вдячні нашим колегам за

Детальніше

Зелений водень- це майбутнє

У парламенті зареєстровано проект постанови про розвиток водневої енергетики з метою забезпечення економічної та енергетичної безпеки України.

Детальніше

Благодійний рух

SPP Development Ukraine бере активну участь у благодійному русі в Україні. Сьогодні як ніколи важливо допомагати

Детальніше

Дізнайтеся про Компанію

Дізнайтеся, як наша команда будує світ майбутнього — на головних енергетичних об’єктах сьогодення.

Залишайтеся в курсі останніх подій, відвідавши нашу сторінку з новинами

Відновлювані джерела енергії – це майбутнє, безпека та мир

Нині Україна є одним із лідерів з відновлюваних джерел енергії та несе енергетичну перемогу всьому світу! Денис Шмигаль,

Детальніше

Потенціал України

Виступаючи на благодійному саміті Forbes 400, Володимир Зеленський заявив, що Україна може збільшити свої потужності з виробництва десятків мільйонів тонн чистого «зеленого» аміаку. Україна має величезний потенціал

Детальніше