• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

СТРАТЕГІЯ КОМПАНІЇ

Курс дій

З огляду на зростаючий світовий інтерес до проблеми зміни клімату, відновлювані джерела енергії набувають все більшої популярності. Україна не є винятком, і компанії мають можливість не тільки отримувати стабільні прибутки, а й створювати значну цінність для зеленої енергетики в країні.

SPP Development Ukraine підтримує сектор відновлюваної енергетики в Україні, розробляючи та запускаючи в експлуатацію проекти, що базуються на вітровій, сонячній та інших відновлюваних джерелах енергії.

Стратегічне бачення

SPP Development Ukraine: Створюємо енергетичне майбутнє разом

Сприяння переходу до економіки з низьким вмістом вуглецю та допомога у будівництві зеленого та процвітаючого майбутнього нашої країни - це мета, яка стоїть перед нами як провідним постачальником стійких енергетичних рішень в Україні. Найкращі технічні рішення, які ми пропонуємо, забезпечують енергетичну стабільність та незалежність України. Наші цінності ґрунтуються на екологічній та соціальній відповідальності перед нашою країною та світом.

Розширення можливостей України за допомогою стійких та інноваційних енергетичних рішень - на шляху до світлого та незалежного майбутнього.

Мета

Досягнення сталого розвитку у всіх сферах нашої роботи на енергетичному ринку.

ДЕВЕЛОПМЕНТ

БУДІВНИЦТВО

O&M

Галузь відновлюваної енергетики швидко розвивається та зростає, а також що в усьому світі збільшується попит на стійкі енергетичні рішення.

 • Збільшення нашої присутності на ринку, інвестуючи в дослідження та розробки, що допоможуть створити інноваційні та стійкі енергетичні рішення.
 • Розвиток стратегічних партнерств з іншими лідерами галузі та організаціями для сприяння розвитку у сфері відновлюваної енергії.
 • Збільшення кількікості проектів з відновлюваної енергетики, які ми розробляємо, на 25% протягом наступних п’яти років

УЗЕ 200 МВт

Ready-to-build I квартал 2023
Детальніше

ВЕС 152,5 МВт

Ready-to-build III квартал 2023
Детальніше

Належно оцінюємо наш потенціал та інвестуємо у свої можливості, зосереджуючись на постійному збільшенні нашого досвіду в галузі відновлюваної енергетики з метою розробки та надання комплексних рішень.

 • Розширюємо наші будівельні можливості для реалізації високоякісних, ефективних і рентабельних проектів у сфері відновлюваної енергетики
 • Оптимізація процесів будівництва та зведення до мінімуму термінів проекту, зберігаючи найвищі стандарти безпеки та якості
 • Забезпечуємо завершення проектів для інвесторів вчасно та в межах бюджету, виконуючи та перевищуючи їх очікування.

Дахові СЕС

Збудовано: 2020-2022
Детальніше

Підстанція 110/10 кВ

Збудовано: 2021
Детальніше

Підтримуємо культуру інновацій та досконалість у всіх діях. Віримо, що міцна позиція у цій галузі дозволить продовжувати забезпечувати зростання і успіх, відповідаючи вимогам ринку та надаючи високоякісні послуги.

 • Інвестування в наші можливості O&M, щоб гарантувати, що ми можемо надавати нашим клієнтам надійні, ефективні та рентабельні послуги O&M
 • Використання даних та аналітики, щоб оптимізувати ефективність проекту, зменшити витрати та збільшити видачу енергії
 • Досягнення рівня доступності 90% для всіх проектів з відновлюваної енергетики в рамках наших послуг O&M

СЕС 69,000 МВт (DC)

Проект побудований за: 9 місяців
Детальніше

СЕС 33,400 МВт (DC)

Проект побудований за: 4,5 місяця
Детальніше

Цілі

1. Сприяти стабільності енергетичного ринку України

Прагнемо забезпечити стабільність на енергетичному ринку, оскільки це є критично важливим фактором для довгострокового успіху нашої країни.
Щоб досягти цього, ми плануємо продовжувати розробку інфраструктурних проектів і співпрацювати з регулюючими органами для встановлення чітких і послідовних політик, правил і правових нормативних актів.

Віримо, що диверсифікація нашого енергетичного балансу шляхом включення відновлюваних джерел енергії, таких як системи накопичення енергії, вітряні електростанції, сонячні електростанції та зелений водень, також сприятиме стабільності та стійкості ринку.

2. Розширення експертизи компанії

Нашою ціллю є розширення професійної компетентності нашої компанії шляхом розвитку нових навичок управління проектами та впровадження нових інноваційних рішень. Маємо на меті надавати найкращі послуги та постійно працювати для досягнення світових стандартів.

Розуміючи, наскільки важливо бути передовими у технологічних досягненнях у сфері енергетики, інвестуємо в нові технології, щоб забезпечити довгостроковий успіх.

3. Розвивати партнерство з місцевими та міжнародними енергетичними компаніями

Ми розуміємо, що на сучасному енергетичному ринку партнерство та співпраця є важливими факторами успіху. Саме тому розвиваємо партнерські відносини з місцевими та міжнародними лідерами енергетичної галузі, для забезпечення доступу до передових технологій та досвіду, стимулювання інновацій та розширення нашої діяльності. Взаємовигідні партнерські відносини дозволяють забезпечити високу якість послуг та досягнення стратегічних цілей для всіх сторін.

4. Інвестування в навчання та розвиток співробітників

Інвестиції в наших співробітників є важливими для нашого успіху. Ми плануємо запровадити постійні програми навчання та розвитку, щоб залучати й утримувати найкращі таланти і підвищувати нашу загальну конкурентоспроможність на енергетичному ринку. Висококваліфікована та мотивована команда має вирішальне значення для досягнення бізнес-цілей, тому, зобов'язуємося надавати нашим співробітникам багато можливостей для зростання та розвитку кар’єри в нашій компанії.

Цінності

Як ми діємо внутрішньо та зовні, керуючись нашими цінностями

Ми є надійним довгостроковим партнером, надаючи велике значення гнучкості, інноваційній силі та відмінній якості. Індивідуальні рішення для проектування та реалізації кожного проекту, дозволяє досягати успіху в різних сферах нашої діяльності.

Наші керівні принципи

SPP Development Ukraine покладає основу своєї діяльності на корпоративній культурі, що базується на спільних цінностях. Візіонерське бачення втілює наші стратегічні цілі та прагнення, а також несе відповідальність за створення кращого майбутнього. Цінності SPP Development Ukraine відображені у шести керівних принципах, які дотримуються всіма нашими співробітниками:

Добросовісність

 • Чесність
 • Повага
 • Командна робота

Відповідальність

 • Зобов'язання
 • Партнерство
 • Якість

Інновації

 • Технічна досконалість
 • Нові і кращі
 • Саморефлексія

Реалізація

 • Ефективність
 • Цінність
 • Досягнення

Сталий розвиток

 • Безпечна, повноцінна робота
 • Соціальна відповідальність
 • Користь для суспільства

Командна робота

 • Співпраця
 • Підтримка
 • Довіра

Наше Портфоліо