• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

Створюймо кращий світ разом

Кого ми шукаємо?

SPP Development Ukraine пропонує унікальну можливість працювати над вагомими та результативними проектами у сфері зеленої енергетики. Як компанія, що розвивається, ми постійно шукаємо талановитих людей, які поділяють нашу пристрасть і бачення екологічного та зеленого майбутнього. Ми віримо, що, працюючи разом, зможемо досягти великих результатів і справді змінити світ на краще.

Бажана кваліфікація

- Ступінь бакалавра або магістра в інженерії або суміжній галузі
- Досвід роботи в енергетичній сфері
- Сильні аналітичні навички та вміння вирішувати проблеми
- Відмінні навички комунікації та співпраці
- Здатність керувати кількома проектами одночасно та дотримуватись стислих термінів
- Знання галузевих норм та стандартів
- Зацікавленість у розвитку зеленої енергетики та екологічній відповідальності

Створіть успішну кар'єру разом з SPP Development Ukraine

Незалежно від того, чи Ви тільки починаєте свою кар’єру, чи є досвідченим професіоналом, SPP Development Ukraine надає сприятливе робоче середовище для співпраці, що спонукає до творчості, інновацій та вдосконалення. Компанія шукає цілеспрямованих, винахідливих та мотивованих фахівців, зацікавлених у позитивному впливі на світ.

Якщо Вас цікавить приєднання до динамічної та перспективної компанії, що розробляє унікальні проекти відновлюваної енергії, то ми закликаємо Вас зв'язатися з нами.

Якщо Вас зацікавили можливості для працевлаштування, радимо ознайомитися з нашими актуальними вакансіями. Коли Ви знайдете підходящу вакансію, то залиште заявку у нас на сайті і ми обов’язково зв’яжемося з Вами.