• Послуги

  Компанія SPP Development Ukraine пропонує повний спектр послуг, які охоплюють всі етапи життєвого циклу проекту - від початкового планування та проектування до будівництва, введення в експлуатацію та подальшого обслуговування. Ми гарантуємо надійні та технологічно інноваційні проекти, що відповідають найвищим стандартам якості та ефективності. Наші фахівці використовують передові технології та практики, щоб забезпечити якісне та ефективне виконання проектів

 • Сфери діяльності

  SPP Development Ukraine є професіоналом в Енергетиці та ІТ&телекомунікаційної сферах. Ми маємо значний досвід та експертизу у проектуванні, розробці та реалізації проектів, включаючи вітро- та сонячні електростанції, Системи Накопичення Енергії, та гібридні рішення. Наша команда займається створенню надійних, стійких та технологічно передових проектів, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, використовуючи передові технології та практики.

 • Інвесторам

  Співпраця з SPP Development Ukraine - це чудова можливість для інвесторів отримати доступ до зростаючого ринку енергетичної інфраструктури. Наше партнерство забезпечує інвесторам можливість успішних інвестицій у сектор енергетики. Ми гарантуємо підтримку наших партнерів на кожному етапі проекту та використовуємо передові практики та технології, щоб забезпечити максимальну якість та ефективність реалізації проектів. Наша мета - забезпечити нашим партнерам успіх та зростання в енергетичному секторі.

 • Сталий розвиток

  SPP Development Ukraine - це відповідальна та передова компанія, яка зосереджена на створенні проектів, які будуть не тільки надійними, стійкими та технологічно передовими, але й сприятимуть побудові більш сталої та стійкої енергетичної системи. Ми віримо, що сталість є ключовим фактором для забезпечення довгострокового успіху та прибутковості, тому ми прагнемо інтегрувати сталий розвиток у всі аспекти нашої роботи, починаючи з проектування та розробки і закінчуючи будівництвом та підтримкою.

 • Кар'єра

  Бажаєте стати одним із тих, хто будує світ завтрашнього? Тоді SPP Development Ukraine - місце для вас. На нашому сайті ви можете дізнатися про актуальні вакансії, ознайомитися нашою компанію та з'ясувати, кого ми шукаємо. Приєднуйтеся до нашої команди, якщо ви хочете реалізувати свій потенціал та внести свій внесок у розвиток енергетичної інфраструктури країни.

 • Новини

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

 • Про компанію

  SPP Development Ukraine is an international successful developer that implements investment projects in the field of renewable energy, engineering and IT infrastructure, telecommunications. EPC and full-service company, including O&M service.

Укр

IT&ТЕЛЕКОМ

SPP Development Ukraine розуміє, що для забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної інфраструктури усі покладаються на передові IT та Телекомунікаційні рішення.

З цієї причини SPP Development Ukraine працює над проектом ІТ&Телекомунікацій, який включає проектування, впровадження та обслуговування критично важливих систем.

Девелопмент Проекту

Розробка унікального Green Data Center була ініційована компанією SPP Development Ukraine у 2020 році. Під час проектування нашого дата-центру був врахований екологічний розвиток, що дозволило використовувати відновлювані джерела енергії та інноваційні технології охолодження, що сприятиме зменшенню споживання енергії та мінімізувати вуглецевий слід.

Ми віримо, що розроблений Green Data Center забезпечить бізнесу та державі новий рівень зберігання даних, забезпечуючи безпеку даних громадян України. Green Data Center буде оснащено вдосконаленими засобами безпеки та системами резервного копіювання, щоб забезпечити захист та доступність даних в будь-який час.

З гордістю повідомляємо, що проект Green Data Center було сертифіковано відповідно до вимог Uptime Institute Tier IV, а також це дозволило йому стати єдиним у своєму роді проектом в Україні.

Завдяки сертифікації Tier IV від Інституту безвідмовної роботи та команді сертифікованих інженерів , маємо досвід і ресурси, необхідні для надання послуг центрів обробки даних світового рівня клієнтам.

Інновації, розвиток та співпраця - принципи SPP Development Ukraine

Наш Green Data Center розроблений з використанням новітніх технологій і найкращих галузевих практик, що гарантує безпеку, доступність і захист даних клієнтів

Міжнародна Сертифікація

Розробка першого в Україні Green Data Center, який отримає сертифікат Uptime Institute Tier IV, є однією з причин пишатися цим проектом.

Ця сертифікація, є найвищим рівнем сертифікації Green Data Center у світі та є свідченням надійності, ефективності та безпеки нашого Green Data Center.

Наша команда інженерів пройшла комплексне навчання, а також отримала сертифікат від Uptime Institute, щоб підтвердити їхні знання та досвід у проектуванні, будівництві та експлуатації Green Data Center, враховуючи передову галузеву практику та технології.

Green Data Center

SPP Development Ukraine продовжує роботу над розвитком унікального Green Data Center для українського ринку. Цей Green Data Center буде спроектовано з урахуванням екологічності та використанням відновлюваних джерел енергії та інноваційних технологій охолодження, щоб мінімізувати вуглецевий слід та забезпечити безпеку даних громадян і бізнесів України.